Magazynier

2 500,00 - 3 100,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Duchnice
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 2 500,00 - 3 100,00 zł
  • Dodano 2019.01.23

Opis stanowiska

magazynier Kościan, pracownik fizyczny Kościan, magazyn Kościan

Przyjmowanie dostaw
Kompletowanie towarów według zamówienia oraz przygotowywanie wysyłek
Prawidłowe rozlokowanie towarów w magazynie
Zbieranie towaru z półek wg określonej specyfikacji przy użyciu czytników kodów

Wymagania

Podstawowej wiedzy na temat części samochodowych
Podstawowej umiejętności obsługi komputera
Skrupulatności i dokładności
Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
Dodatkowym atutem będą uprawnienia na wózki widłowe
Oferujemy

Stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę z możliwością nawiązania dalszej współpracy
Wynagrodzenie: podstawa + premia uzależniona od wyników
Możliwość rozwoju zawodowego
Pracę w systemie zmianowym
Zniżkę na asortyment dostępny w ofercie firmy

Ważne do: 2020.01.23, wyświetleń: 160

nr ogłoszenia: 855